tel. 12 272 21 63
biuro@gama-dent.pl

Wybielanie zębów

Każdy z nas chciałby mieć śnieżnobiały uśmiech, który jest oznaką zdrowia i dobrego samopoczucia. Utrzymanie zębów w nienagannym stanie jest często bardzo trudne, zwłaszcza z upływem wieku. Ten problem można w łatwy sposób wyeliminować stosując technikę wybielania zębów. Jest to szybka i bezbolesna metoda na piękny uśmiech w każdym wieku. Wybielanie zębów to nie tylko rozjaśnienie koloru zębów, ale także usunięcie przebarwień pojawiających się pod wpływem działania wielu różnych czynników takich jak na przykład nieodpowiednia dieta, picie kawy i przede wszystkim palenie papierosów.

zęby-2

Stosowana przez nas metoda wybielania zębów jest nowoczesna i całkowicie bezpieczna. Już podczas jednego zabiegu, trwającego około godziny, zęby mogą zostać wybielone aż o 7 tonów. W zależności od pielęgnacji po zabiegu, efekt utrzymuje się od 2 do 3 lat. Zastosowanie nowoczesnego systemu pozwala na przeprowadzenie wybielania także u osób z wrażliwymi zębami.

Efekt końcowy zależny jest od kilku czynników, głównie od składu mineralnego szkliwa. Ważna jest pielęgnacja zębów po wybielaniu, przeprowadzana w domu. W tym celu każdy Pacjent otrzymuje odpowiednie preparaty do stosowania w domu oraz dokładną instrukcję.

Przebieg zabiegu:

Zabieg wybielania przeprowadzany jest przez doświadczonego lekarza stomatologii i przebiega według poniższego planu:

 

/Wybielanie zębów ze względów leczniczych/

Copyright 2016 Gama-Dent