tel. 12 272 21 63
biuro@gama-dent.pl

Nasz Zespół

Nasz Zespół w skład, którego wchodzą lekarze dentyści oraz personel pomocniczy wyróżnia się zgodną i zgraną atmosferą współpracy. Lekarze dentyści stale podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach oraz szkoleniach krajowych i zagranicznych.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i staramy się tak współpracować, aby efekt końcowy był jak najlepszy. Angażując się zespołowo staramy się zapewnić najwyższy standard leczenia. Gwarantujemy Wysoką Jakość naszych usług.

LEKARZE DENTYŚCI

Joanna Szlaga-Makłowicz
gama_dent_maklowicz

lekarz dentysta, nr prawa wykonywania zawodu 3199789

Absolwentka Stomatologi Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego. Po stażu podyplomowym przez dwa lata przebywała w Wielkiej Brytanii, gdzie poszerzała swoją wiedzę i doskonaliła umiejętności asystując w specjalistycznych zabiegach stomatologii. Od 2002 roku prowadzi NZOZ „GAMA – DENT” i pełni funkcje Kierownika Medycznego. Zakres swojej działalności koncentruje wokół stomatologii zachowawczej, estetycznej i protetyki oraz stomatologii dziecięcej. Dużo czasu i uwagi poświęca najmłodszym pacjentom, starając się, aby ich pierwsze kontakty z lekarzem dentysta przebiegały w przyjaznej atmosferze.

Certyfikat I Certyfikat II Certyfikat III Certyfikat IV Certyfikat V

Agnieszka Witkowska
gama_dent_witkowska

lekarz dentysta, nr prawa wykonywania zawodu 1488171

Od 2002 roku współtworzy zespół GAMA-DENT. Absolwentka Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ. Specjalizuje się w  chirurgii stomatologicznej, implantologii i protetyce. Swoją wiedzę i umiejętności doskonali uczestnicząc w kursach krajowych i zagranicznych. Pani Doktor stara się kompleksowo rozwiązywać problemy stomatologiczne, a piękny uśmiech i zadowolenie Pacjentów sprawiają jej ogromną satysfakcję.

Justyna Nalepa
gama_dent_nalepa

lekarz dentysta, nr prawa wykonywania zawodu 2295250 

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2006-2007 odbyła staż podyplomowy w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Krakowie. W latach 2009-2013 pracowała w Poradni Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie, jako rezydent w ramach specjalizacji z periodontologii. W roku 2013 uzyskała tytuł specjalisty periodontologii. Od roku 2007 pracuje w gabinetach stomatologicznych na terenie Krakowa i Myślenic. Współautorka kilku publikacji naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach z zakresu stomatologii, periodontologii i implantologii stale podnosząc swoje kwalifikacje. Prywatnie płetwonurek, fotograf i storczykarz.

Certyfikat I Certyfikat II Certyfikat III Certyfikat IV Certyfikat V

Joanna Krok-Ziółkowska
gama_dent_krok

lekarz dentysta, nr prawa wykonywania zawodu 1304082

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego.Staż podyplomowy odbyła w  V Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Krakowie. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie w Służbie Zdrowia. Jej zainteresowania skupiają się wokół stomatologii zachowawczej, estetycznej i dziecięcej. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach dotyczących stomatologii odtwórczej, a także protetyki, periodontologii, endodoncji, ortodoncji i radiologii.

Monika Banaś
gama_dent_banas

lekarz dentysta – specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

W 2010r. ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Collegium Medicum UJ. W 2016r. zdała egzamin specjalizacyjny z wyróżnieniem, uzyskując tytuł specjalisty. W swojej pracy zajmuje się głównie leczeniem kanałowym z wykorzystaniem mikroskopu, stomatologią zachowawczą i estetyczną. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE). Swoje kwalifikacje podnosi uczestnicząc w licznych kursach naukowych.

Certyfikat I Certyfikat II Certyfikat III Certyfikat IV Certyfikat V Certyfikat VI Certyfikat VII Certyfikat VIII

PERSONEL POMOCNICZY

Magdalena Skałka
gama_dent_skalka

asystentka stomatologiczna

 

Dorota Parszywka
gama_dent_bednarz

asystentka stomatologiczna

Dorota Parszywka dołączyła do zespołu Gama-Dent w 2014r. Zawsze uśmiechnięta i spokojna. Z najwyższą starannością wykonuje swoje obowiązki.

Adrianna Fijał

Higienistka stomatologiczna

Adrianna Fijał dołączyła do zespołu Gama-Dent w 2017r. Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W naszym gabinecie zajmuje się m.in. higienizacją pacjentów. Prywatnie miłośniczka kotów.

Certyfikat I  Certyfikat II Certyfikat III Certyfikat IV Certyfikat V Certyfikat VI

Kamila Parszywka

Asystentka stomatologiczna

Kamila Parszywka absolwentka Akademi Krakowskiej, wydziału lekarskiego i nauk medycznych na kierunku Ratownictwo Medyczne. W stomatologii odnalazła swoje drugie zainteresowanie. W pełni oddana pracy w gabinecie. Wolny  czas poświęca na praktykę zawodową.

Copyright 2016 Gama-Dent