tel. 12 272 21 63
biuro@gama-dent.pl

Nasz Zespół

Nasz Zespół w skład, którego wchodzą lekarze dentyści oraz personel pomocniczy wyróżnia się zgodną i zgraną atmosferą współpracy. Lekarze dentyści stale podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach oraz szkoleniach krajowych i zagranicznych.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i staramy się tak współpracować, aby efekt końcowy był jak najlepszy. Angażując się zespołowo staramy się zapewnić najwyższy standard leczenia. Gwarantujemy Wysoką Jakość naszych usług.

LEKARZE DENTYŚCI

Joanna Szlaga-Makłowicz
gama_dent_maklowicz

lekarz dentysta, nr prawa wykonywania zawodu 3199789

Absolwentka Stomatologi Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego. Po stażu podyplomowym przez dwa lata przebywała w Wielkiej Brytanii, gdzie poszerzała swoją wiedzę i doskonaliła umiejętności asystując w specjalistycznych zabiegach stomatologii. Od 2002 roku prowadzi NZOZ „GAMA – DENT” i pełni funkcje Kierownika Medycznego. Zakres swojej działalności koncentruje wokół stomatologii zachowawczej, estetycznej i protetyki oraz stomatologii dziecięcej. Dużo czasu i uwagi poświęca najmłodszym pacjentom, starając się, aby ich pierwsze kontakty z lekarzem dentysta przebiegały w przyjaznej atmosferze.

Certyfikat I Certyfikat II Certyfikat III Certyfikat IV Certyfikat V

Agnieszka Witkowska
gama_dent_witkowska

lekarz dentysta, nr prawa wykonywania zawodu 1488171

Od 2002 roku współtworzy zespół GAMA-DENT. Absolwentka Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ. Specjalizuje się w  chirurgii stomatologicznej, implantologii i protetyce. Swoją wiedzę i umiejętności doskonali uczestnicząc w kursach krajowych i zagranicznych. Pani Doktor stara się kompleksowo rozwiązywać problemy stomatologiczne, a piękny uśmiech i zadowolenie Pacjentów sprawiają jej ogromną satysfakcję.

Justyna Nalepa
gama_dent_nalepa

lekarz dentysta, nr prawa wykonywania zawodu 2295250 

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2006-2007 odbyła staż podyplomowy w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Krakowie. W latach 2009-2013 pracowała w Poradni Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie, jako rezydent w ramach specjalizacji z periodontologii. W roku 2013 uzyskała tytuł specjalisty periodontologii. Od roku 2007 pracuje w gabinetach stomatologicznych na terenie Krakowa i Myślenic. Współautorka kilku publikacji naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach z zakresu stomatologii, periodontologii i implantologii stale podnosząc swoje kwalifikacje. Prywatnie płetwonurek, fotograf i storczykarz.

Certyfikat I Certyfikat II Certyfikat III Certyfikat IV Certyfikat V

Agnieszka Urbańska
gama_dent_urbanska

lekarz dentysta, nr prawa wykonywania zawodu 2533854 

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w wielu kursach. Szczególnie interesuje ją stomatologia estetyczna i endodoncja, w tym leczenie kanałowe pod kontrolą mikroskopu, a mając do dyspozycji najnoweczesniejszy sprzęt, ogromną satysfakcję sprawia jej rozwiązywanie trudnych przypadków endodontycznych. Jest bardzo zaangazowana w pracę a zabiegi wykonuje z niezwykłą starannością i dbałością o każdy szczegół. W pracy wykazuje się dużą empatią a także stara się w jasny i przystępny sposób wytłumaczyć pacjentowi skomplikowane leczenie. Pozytywnie nastawiona do ludzi i życia wolny czas spędza aktywnie preferując aktywność na wolnym powietrzu.

Certyfikat I Certyfikat II Certyfikat III Certyfikat IV Certyfikat V

Joanna Krok-Ziółkowska
gama_dent_krok

lekarz dentysta, nr prawa wykonywania zawodu 1304082

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego.Staż podyplomowy odbyła w  V Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Krakowie. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie w Służbie Zdrowia. Jej zainteresowania skupiają się wokół stomatologii zachowawczej, estetycznej i dziecięcej. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach dotyczących stomatologii odtwórczej, a także protetyki, periodontologii, endodoncji, ortodoncji i radiologii.

Grażyna Bochenek

lekarz dentysta

Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem.

Monika Banaś
gama_dent_banas

lekarz dentysta – Specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Collegium Medicum UJ. Obecnie w trakcie specjalizacji ze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Krakowie. Specjalizuje się w leczeniu kanałowym, stomatologii zachowawczej i estetycznej. Jej pasją jest leczenie endodontyczne z wykorzystaniem nowoczesnych metod zabiegowych, również przy pomocy  mikroskopu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontcznego (PTE) oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE)
Swoje kwalifikacje podnosi uczestnicząc w licznych kursach naukowych. W swoją pracę wkłada dużo zaangażowania, dzięki czemu jako stomatolog, zyskuje zaufanie i doskonały kontakt z pacjentem.

Katarzyna Ostrowska
gama_dent_ostrowska_katarzyna

lekarz dentysta, nr prawa wyk … 

W 2008 ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po odbyciu stażu podyplomowego w 2009r. rozpoczęła swoją drogę zawodową w naszym gabinecie. Szczególnie interesuje się kompleksowym leczeniem pacjentów. Sama skupia się na leczeniu zachowawczym, endodoncji, protetyce oraz chirurgii. Chętnie bierze udział w szkoleniach i kursach stomatologicznych. Lubi odpoczywać przy muzyce i filmie.

Marta Ostrowska
gama_dent_ostrowska_marta

lekarz dentysta, nr prawa wyk … 

Lek.Stom. Marta Ostrowska ukończyła wydział Stomatologii Colegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją. Szczególną opieką otacza najmłodszych pacjentów. Łącząc pogodę ducha i specjalistyczną wiedzę potrafi zjednać sobie nawet najbardziej niesfornego pacjenta. Jej wyjątkowa cierpliwość i opanowanie mają ogromne znaczenie w przebiegu, nieraz długotrwałego i pracochłonnego leczenia kanałowego.

PERSONEL POMOCNICZY

Joanna Salawa
gama_dent_salawa

asystentka

Jest z nami prawie od początku istnienia gabinetu, czyli od 2003 roku. Pozytywna energia i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że Pani Asia stanowi profesjonalną pomoc zarówno dla lekarzy jak i pacjentów. Od początku działalności gabinetu dba o kontakty z pacjentami i często udziela pierwszych istotnych informacji telefonicznych. Wieloletnim doświadczeniem zawodowym chętnie dzieli się z młodszymi koleżankami, za szkolenie których jest odpowiedzialna.

Zainteresowania i hobby: pielęgnacja ogrodu, miłośniczka psów!

Magdalena Skałka
gama_dent_skalka

personel pomocniczy

Doświadczona asystentka stomatologiczna. Ponad 10 lat w naszym zespole. W pracy sumienna i dokładna. Zawsze wykazuje się dużym zaangażowaniem. Jest godna zaufania. W kontaktach z pacjentami dba o stworzenie miłej i przyjaznej atmosfery. Zawsze służy pomocą i rzetelną informacją.

Dorota Bednarz
gama_dent_bednarz

asystentka stomatologiczna

Dorota Bednarz niedawno dołączyła do zespołu Gama-Dent. Zawsze uśmiechnięta i spokojna. Z najwyższą starannością wykonuje swoje obowiązki.

Paulina Jędrzejowska
gama_dent_jedrzejowska

asystentka stomatologiczna,

Paulina Jędrzejowska dołączyła do zespołu Gama-Dent w 2014 roku. Obecnie studentka krakowskiej szkoły dla higienistek stomatologicznych. Swoim uśmiechem i pozytywną energią zaraża nie tylko personel ale także pacjentów.

Copyright 2016 Gama-Dent